محصول ناموجود می باشد

کنسرو Gimdog Fruty Menu حاوی تن ماهی،آناناس و انجیر

تولید کننده: GIMBORN
کنسرو حاوی تن ماهی، آناناس و انجیر Gimdog مدل Fruty Menu مخصوص سگ های 1 تا 10 کیلوگرم عاری از گلوتن،کیفیت مواد غذایی 100%، بدون مواد نگهدارنده، قابل استفاده در مایکروویو تا 30 ثانیه و 600w ، بدون رنگ و رایحه مصنوعی
ناموجود
مارپت تضمین می دهد که اگر تاریخ انقضا کالا برای شما کافی نبود، کالا رو بی قید و شرط پس گرفته و هزینه آن را کاملا بازگشت دهد. با ثبت نظر درباره این محصول، ۵ امتیاز دریافت کنید.
مشخصات محصول
برای استفاده
سگ
وزن
100 گرم
طعم
تن ماهی، آناناس و انجیر
برای ثبت نظر، باید وارد حساب کاربری خود شوید(برای ورود به سایت کلیک کنید)
توضیحات تکمیلی

 

منوی میوه ای با تن ماهی و آناناس و انجیر،اشاره ای میوه ای از بهترین تکه های آناناس و انجیر در یک بشقاب ماهی تن خوشمزه.یک محرک برای پیاده روی در ساحل دریا در نسیم دریا.سحر و جادوی این ترکیب شما را برای همیشه بهم متصل خواهد کرد.منوی میوه ای محصول GimDog کوچولوی نازنین همه آنچه که صاحب سگهای تا 10 کیلوگرم لازم دارند را ترکیب کرده. انتخاب مواد تشکیل دهنده، خوشمزه بطور تعجب انگیز و استفاده همه کاره برای سرو کردن یک منوی مخصوص برای کوچولوی دوست داشتنی شما در هر زمان. منوی میوه ای جدید آماده شده برای خوردن هم در دمای اتاق، یا آنها میتوانند عاشقانه گرم شوند با خارج کردن از بسته بندی و استفاده از مایکرو ویو در30 ثانیه. ترکیبی مخصوص از گوشت، مرغ و ماهی با بهترین میوه ها و سبزیجات که آب دهان کوچولوی نازنینتون رو در میاره. تمامی منوهای میوه های کوچولوی نازنین بالاترین  دقت ممکن برای حفظ مواد مغذی ساخته شده است. اسنک ها شامل هیچ گونه مواد رنگهای و طعم دهنده های مصنوعی و کاملا تمامی مواد تشکیل دهنده اصلاح ژنتیکی شده اند.

 

محتوای محصول:

گوشت و مشتقات حیوانی(50٪، مرغ 50٪)، میوه (آناناس 4٪، انجیر 4٪، از میوه های خشک شده)، ماهی و مشتقات ماهی (ماهی تن 4٪)، سبزیجات، غلات و حبوبات (برنج 2٪).

 

تحلیل ترکیبات : 

پروتئین 9%
چربی 6%
خاکستر خام 2.5%
فیبر خام .5%
رطوبت 80%

 

نحوه مصرف : 

سگهای 1 تا 5 کیلوگرم 0.5-1 عدد در روز

سگهای 6 تا 10 کیلوگرم 1-3 در روز.

بیشتر
محصول ناموجود می باشد