درباره ما

فروشگاه اینترنتی مارپت عرضه کننده محصولات حیوانات خانگی در بهمن سال 1395 با هدف سهولت دسترسی در تامین مایحتاج و پیشبرد سلامت حیوانات تاسیس گردیده است. اولویت اصلی و همیشگی مارپت حفظ سلامت حیوانات است و در عمل ثابت کرده ایم که بخاطر افزایش درآمد حاضر نیستیم تن به فروش هرنوع کالایی بدهیم. تمامی محصولات فروشگاه مارپت گلچین شده از برترین برندهای دنیا هستند که نه تنها هیچ زیانی برای سلامت حیوان خانگی شما ندارند بلکه مصرف آنها موجب ارتقاء سلامت و افزایش عمر پت شما نیز می شود.

فروشگاه مارپت تلاش میکندتا الگوی مشتری مداری واقعی را در سرلوحه بخش مارکتینگ خود قرار دهد بنابراین حفظ حریم شخصی و احترام به انتخاب مشتریان در اولویت اهداف فروشگاه مارپت است.مشتریان مارپت این تضمین را دارند که در صورت داشتن دلیل موجه کالای خریداری شده را تا 7 رو پس از خرید پس بدهند و سریعاً مبلغ پرداختی را دریافت کنند.

ارسال سفارشات مشتریان در کمترین زمان ممکن و با بالاترین سطح کیفیت و امنیت در سراسر ایران انجام خواهد شد.مشتریان تهران سفارش خود را حداکثر یک روز کاری و مشتریان سایر استانها حداکثر ۷ روزکاری دریافت خواهند کرد.تمامی سفارشات تهران که بالای ۲۰۰۰۰۰۰ ریال می باشد بصورت رایگان ارسال خواهد شد.سفارش های کمتر از ۲۰۰۰۰۰۰ ریال برای تهران شامل ۱۵۰۰۰۰ ریال هزینه ارسال خواهد شد. و تمامی سفارشات شهرستان ها شاملهه هزینه ارسال متغیر به نسبت مسافت و وزن سفارش خواهد بود.

همچنین سفارش های شهر تهران که ارسال آنها توسط مشتری برای آخر هفته باشد، به صورت رایگان ارسال خواهد شد

نحوه پرداخت کلیه سفارشات مشتریان عزیز فروشگاه مارپت هم بصورت آنلاین و هم بصورت پرداخت در محل امکان پذیر می باشد.

شعار فروشگاه مارپت تکرار با شما بودن هست به همین دلیل تیم فنی،مارکتینگ و پشتیبانی مارپت تمام تلاش خود را در جهت براورده ساخت شعار خود انجام خواهند داد.