شرایط استفاده

شرایط و قوانین استفاده از و خدمات فروشگاه اینترنتی مارپت

قوانین ثبت شده در این صفحه جایگزین تمام قوانین قبلی خواهد بود.

کاربر فروشگاه اینترنتی مارپت با ورود به هرکدام از بخش های این سایت متعهد به رعایت قوانین درج شده در این صفحه و همچنین پذیرفتن آنها خواهد بود.

این وب سایت و تمام رویه های آن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و متعاقبا کاربر سایت نیز موظف به رعایت مندرج می باشد که هرگونه تغییر در آن در این صفحه قابل مشاهده خوهد بود. کاربر سایت با استفاده از سایت پذیریش این قوانین را تایید می کند.

 

تعریف مشتری یا کاربر

کاربر یا مشتری سایت شخصی است که با ایجاد حساب کاربری در سایت عضو شده و با استفاده از این اطلاعات اقدام به استفاده از خدمات وب سایت ویا خرید اینترنتی از سایت می کند.

ارتباطات

ارتباط با فروشگاه اینترنتی مارپت و یا از طرف این فروشگاه با کاربر فقط و فقط از طریق ایمیل، پیامک یا تلفنی خواهد بود که در صفحه تماس با ما که لینک دسترسی به آن در صفحه اول سایت موجود می باشد خواهد بود و هرگونه ارتباط به نام فروشگاه اینترنتی مارپت و از راه های دیگر، قانونی نمی باشد و مورد تایید این فروشگاه نیست و عواقب قبول درخواست های آن بر عهده مشتری خواهد بود.

 

رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی ماپت به حریم شخصی کاربر احترام خواهد گذاشت و موارد مورد حفاظت خود از اطلاعات کاربر را در صفحه مربوط به اطلاعات حریم شخصی کاربرکه لینک آن در صفحه اول سایت موجود است، درج خواهد کرد.

 

روند پردازش سفارش ها

تمامی سفارش های ثبت شده شامل کد سفارش می باشد که پس از تکمیل سفارش در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت و کاربر می بایست برای پیگیری های خود آن را ارائه نماید.

ممکن است موجودی برخی کالا ها در سایت به اتمام رسیده باشد که در صفحه اطلاعات محصول نمایش داده خواهد شد، اگر موجودی محصولی به اتمام رسیده باشد و کاربر متوجه آن نشده و آن را خریداری نماید، می تواند درخواست دریافت وجه(درصورت پرداخت ایرنترنتی) یا جایگرینی آن با محصول دیگری نماید.

تمامی وجوهی بازگشتی به مشتری به هر دلیلی (عدم موجودی، انصراف از خرید، تعویض با محصول دیگر) در مدت 24 تا 48 ساعت به حساب مشتری برگردانده خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی مارپت حق عدم موجودی، خذف نشر، تغییر قیمت یا تغییر موجودی برای هر محصولی را برای خود محفوظ می داند.

 درصورتی که قیمت یک محصول به اشتباه درج شده باشد، در صورت خرید کاربر این فروشگاه حق لغو سفارش و بازگرداندن وجه پرداختی کاربر(درصورت پرداخت اینترنتی) را برای خود محفوظ می داند.

کاربر درهنگام سفارش باید اطلاعات خود را کامل و دقیق وارد کند، هرگونه کندی در ارسال سفارش یا لغو شدن آن به علت اطلاعات نادرست سفارش دهنده، بر عهده وی بوده و این فروشگاه مسئولیتی را در این باره نمی پذیرد و در صورت مرجوعی وجه آن در صورت پرداخت اینترنتی به کاربر بازگردانده خواهد شد یا کاربر می تواند با ویرایش اطلاعاتش مجدد اقدام به درخواست کالا نماید. همچنین ثبت اطلاعات نادرست باعث ایجاد فاکتور نادرست شده و عواقب آن نیز بر عهده کاربر می باشد.

درصورت خرید محصول با استفاده از کارت هدیه، کد تخفیف یا محصولاتی که دارای تخفیف هستند و مرجوعی آن به هر دلیل، امکان بازگرداندن اعتبار کارت هدیه، کد تخفیف یا موجود کردن تخفیف محصول برای سفارش مجدد کاربر وجود نخواهد داشت.

در تحویل سفارش برای آپارتمان ها،با توجه به منع قانونی، تحویل سفارش فقط در درب اصلی ساختمان امکان پذیر است و مامور تحویل اجازه ورود به آپارتمان را نخواهد داشت.

با توجه به ماهیت خرید اینترنتی و امکان خرید چند کاربر در یک زمان و موارد دیگر، افزودن کالا به سبد خرید به معنی روزر کالا نیست و کالا زمانی برای مشتری رزرو شرایط پردازش سفارش را خواهد داشت که کاربر سفارش خود را تکمیل کرده و کد سفارش دریافت نماید

درصورتی که کاربر به هر روشی عملکرد سیستم را مختل کرده اقدام به سفارش گذاری نماید، حق برخورد قانونی با آن، لغو سفارش و جلوگیری از دسترسی کاربر به سایت نزد این فروشگاه محفوظ می باشد.

خدمات این وبسایت می تواند در هر زمانی با توجه به مسائل مختلف کسب و کار پایان بپذیرد و البته مشتری تنها حق دریافت وجوه مانده در کارت هدیه خود را خواهد داشت