لوسیون Doggy Dolly مخصوص موی سگ و گربه - 85 میلی لیتر

تولید کننده: DoggyDolly
لوسیون داگی دالی حاوی ویتامین E برای ترمیم موهای آسیب دیده، ترکیبی از روغن های طبیعی و پروتئین، محافظ پوست در برابر اشعه UV ، بازکننده گره ها و جلوگیری از ایجاد گره در صورت استفاده منظم، صاف، ابریشمی و براق کننده مو، این لوسیون را می توانید روی موی خشک و خیس استفاده کنید
1,029,000 تومان
مارپت تضمین می دهد که اگر تاریخ انقضا کالا برای شما کافی نبود، کالا رو بی قید و شرط پس گرفته و هزینه آن را کاملا بازگشت دهد. با ثبت نظر درباره این محصول، ۵ امتیاز دریافت کنید.
مشخصات محصول
برای استفاده
سگ گربه
خواص درمانی
مراقبت از مو سلامت موهای بلند درخشش مو نرمی و صافی مو برطرف کردن گره مو مرطوب کننده مو جلوگیری از ریزش مو
مناسب برای بچه گربه
مناسب برای گربه بالغ
مناسب برای سگ بالغ
مناسب برای توله سگ
ضد حساسیت
سایر مشخصات
حجم 85 میلی لیتر
برای ثبت نظر، باید وارد حساب کاربری خود شوید(برای ورود به سایت کلیک کنید)
توضیحات تکمیلی

لسیو مخصوص مو داگی دالی یک محصول فوق العاده عالی برای باز کردن گره های مو، شفاف و صاف کردن مو ها و جلوگیری از ریزش می می باشد که توسط آرایشگاران حرفه ای سگ و گربه در دنیا توصیه شده است.

این محصول تهیه شده از پروتئین ابریشم بوده و برای سگ و گربه قابل استفاده می باشد

پروتئین مو یا همان کراتین نام وظیفه محافظت از مو و ترمیم آن را به عهده دارد. اگر مو آسیب دیده یا کراتین موجود در آن ها کم باشد با استفاده پروتئین ابریشم می توان ، منبع تغذیه کراتین مو را بهبود می بخشید و به موها انرژی تازه بخشد.

محصولاتی که حاوی پروتئین ابریشم هستند می توانند مانند کراتین رشته های ضعیف مو را تقویت کنند. پروتئین ابریشم یک لایه محافظ در اطراف پوست سر ایجاد می کند و به همین دلیل موجب جان گرفتن پوست سر برای رویش موهای جدید می شود. این پروتئین همچنین باعث می شود مو به اندازه کافی قوی شود تا رطوبت مورد نیاز برای حفظ نرمی مو را از دست ندهد.

بیشتر