محصول ناموجود می باشد

قلاده متری Flexi، مدل Vario رنگ قهوه ای - 5متری سایز S

تولید کننده: Flexi
قلاده متری Flexi، رنگ قهوه ای، 5 متری مدل Vario، مناسب برای سگ‏ های کوچک (حداکثر تا 15 کیلوگرم)
ناموجود
مارپت تضمین می دهد که اگر تاریخ انقضا کالا برای شما کافی نبود، کالا رو بی قید و شرط پس گرفته و هزینه آن را کاملا بازگشت دهد. با ثبت نظر درباره این محصول، ۵ امتیاز دریافت کنید.
مشخصات محصول
مخصوص نژادهای
کوچک
برای استفاده
سگ
رنگ
قهوه ای
برای ثبت نظر، باید وارد حساب کاربری خود شوید(برای ورود به سایت کلیک کنید)
توضیحات تکمیلی

کمپانی فلکسی آلمان از جمله تولیدکنندگان محصولات با کیفیت برای نگهداری حیوانات خانگی است که بیشتر تخصص آن در تولید قلاده های متری و ملزومات وابسته به آن می باشد.

فلکسی در مدل واریو خود تمام نکات را مانند مدل های قبلی رعایت کرده و به صاحبان سگ این اطمینان را داده که این محصو از همه نظر باعث مراقب حیوان خانگی شماست.

این قلاده از بهترین مواد اولیه ساخته شده و جنس پلاستیک خود موتور و بند بسیار مستحکم می باشد.بند این قلاده حالت کشسانی بسیار مستحکمی دارد که در توقف های لحظه ای باعث درد گلو و خفه گی حیوانا نشود، همچنین در میانه موتور و بند بلند قطعه پلاستیکی کوچکی در نظر گفته شده تا در جمع شدن ناگهانی از برخورد سری قلاده با بدنه موتور، آسیبی به آن وارد نشود.

سیستم قفل بند با خود قلاده از جمله ابتکارات فلکسی است که برای باز کردن آن باید بند کمربندی را به سمت راست بکشید و قبل از آن نیز درپوش محافظ را باز کنید. با این تکنینک با خیال آسوده با سگ خود گردش می کنید چراکه مطمِن هستید بند قلاده از خود قلاده هرگز باز نخواهد شد.

همچنین این محصول قابلیت اتصال بند چراغ دار، چراغ روی موتور، مخزن کیسه برای جمع آوری مدفوع حیوان از روز زمین و همچنین مخزن نگهداری مقداری غذای تشویقی را نیز دارد.

بیشتر
محصول ناموجود می باشد