روش های ارسال کالا

برای راحتی کاربران، در هر روز سفارش های تهرانی که تا قبل از ساعت 16 ثبت شده باشند، در همان  روز و با هماهنگی قبلی ارسال خواهند شد.

ارسال بر شهرستان ها توسط پست پیشتاز و تیپاکس انجام خواهد شد که هماهنگی های لازم برای آن با تماس تلفنی به اطلاع کاربر خواهد رسید.

هزینه ارسال برای شهر تهران برای سفارش های بالای 90000 تومان رایگان و برای سفارش های کمتر از 90000 تومان 12000 تومان خواهد بود.

هزینه ارسال برای سایر شهرها 17000 تومان و برای سفارش های بالای150000 تومان رایگان خواهد بود می باشد.

همچنین برای سفارش های ارسال شده توسط پست پیشتاز، که وزن آنها بیش از ۵ کیلوگرم است، هر ۲ کیلوگرم، ۵۰۰۰ تومان هزینه ارسال خواهد داشت.

امکان ارسال فوری توسط الوپیک و اسنپ باکس برای سفارش های شهر تهران که پرداخت اینترنتی شدن نیز وجود دارد که هزینه ارسال بر عهده مشتری و توسط شرکت الوپیک یا اسنپ باکس گرفته می شود. این سفارش ها در هر ساعتی بین ۱۰ صبح تا ۱۰ شب در روزهای عادی، ۱۰ صبح تا ۸ شب در پنجشنبه ها و ۱۰ صبح تا ۴ بعدازظهر در روزهای تعطیل امکان ارسال بلافاصله پس از ثبت سفارش را خواهند داشت.در خارج این ساعات، این سفارش ها ساعت ۱۰ صبح روز بعد اراسل خواهد شد. نکته مهم در مورد این نوع ارسال این است که تمامی ارسال ها مرحله به مرحله با مشتری هماهنگ می شود.